Четверта поспіль перемога: “Ураган” взяв першість над командою з Рівного (ФОТО)

15 жовтня відбувся матч у межах сьомого раунду Екстра-ліги України.

246128347 4522962324413748 1484644809985160203 n scaled

Франківська команда із футзалу “Ураган” здобула перемогу у матчі із рівненською командою “Кардинал”.

Про це повідомили на Фейсбук-сторінці НФК Ураган, пише ПІК.

До матчу із “Кардиналом” франківський “Ураган” підходив лідером чемпіонату, натомість рівненська команда перебувала на п’ятому місці. Всередині першого тайму рівнянам вдалося відкрити рахунок у поєдинку.

У першій же атаці після пропущеного м’яча “Ураган” зрівняв рахунок – відзначився Назар Швед. А на останній хвилині тайму удар Руслана Шеремети вивів франківців уперед.

У другій половині матчу команди створили низку небезпечних моментів біля воріт суперників. Аби відігратися, “Кардинал” наприкінці зустрічі грав із польовим воротарем. Але забити не вдалося. Гра завершилася із рахунком 2:1 на користь франківських футзалістів.