Івано-Франківськ
1.1
USD: 27.2
EUR: 30.45

У Поляниці та Яблуниці тимчасово не приєднуватимуть нових споживачів до електромереж

Причина – вичерпання потужності електромереж.

news image 1200 1600430450495 scaled

На сьогодні виникла ситуація, коли через інтенсивний розвиток туризму у с. Поляниця та с. Яблуниця, пропускна здатність існуючих мереж 10-35 кВ вичерпана.

Приєднання електроустановок нових клієнтів призупинили до кінця 2022 року. 

Щоб не допустити  погіршення якості послуг, фахівцями обленерго було прийняте рішення тимчасово призупинити приєднання споживачів до електромереж та спрямувати усі сили для проведення технічного переоснащення електрообладнання.

Про це повідомляє Прикарпаттяобленерго, пише ПІК.

 “Станом на сьогодні, збудовано ПС 35/10 кВ «Поляниця», яка заживлена однією повітряною лінією 35 кВ від трансформаторної підстанції110/35/10 кВ «Ворохта». В проєкті Плану розвитку системи розподілу на 2022 рік, передбачено будівництво ПС 35 кВ «Яблуниця» та переведення другої лінії живлення підстанції 35/10 кВ «Поляниця» на 35 кВ. Для цього необхідно виконати реконструкцію мереж 10 кВ з перезаживленням існуючих ТП 10/0,4 кВ, що також передбачено у проєкті інвестиційної програми на 2022 рік”,- йдеться у повідомленні.

У технічних умовах також передбачені заходи з реконструкції існуючих мереж 10-35 кВ, без виконання яких підключення електроустановок замовників тимчасово неможливе.

“АТ «Прикапаттяобленего» просить поставитись до ситуації та тимчасових незручностей з розумінням. В першу чергу це стосується тих клієнтів, які уклали договір на приєднання,  отримати технічні умови, але не були приєднані до електромережі через дефіцит потужності. Енергетики запевняють, що клієнти, які оплатили послугу, будуть приєднані до електромереж першочергово, щойно потужності стане достатньо для нових приєднань”, – додають у компанії.

Читайте також: 

Приєднуйтесь до нас  уFacebook,Instagram,Youtubeта  Telegram

Новини партнерів

Коментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено