Івано-Франківськ

Ваш гороскоп на тиждень 1-7 листопада

Овнам прогнозують перепади настрою та мінливість почуттів, а Дівам радять уникати оптимістичної оцінки своїх справ.

120476491 1025695527874953 4681407913739371735 n 3 scaled

Ваш гороскоп на тиждень підкаже раціональні кроки, які допоможуть оминути гострі проблеми, пише ПІК.

 • ОВЕН

Період ідеально підходить для ділової активності, вирішення важливих питань, укладання угод, договорів, початку особистого виробничого чи творчого циклу.. Водночас будьте обережні у витратах, у розподілах спільного бюджету.

Характерні для цього періоду перепади настрою та мінливість почуттів. Проблем у взаєминах із начальством, швидше за все, не уникнути. Це може дещо зашкодити вашому бізнесу та роботі. Не проявляйте амбіції, емоційну агресивність, і ви уникнете безлічі неприємностей.

 • ТЕЛЕЦЬ

Це тиждень кардинальних змін. Тема кохання, романтики, вільного творчого прояву відходить на другий план. Виникає необхідність дотримуватися правил і традицій у стосунках.

Акцентується цінність довгострокових взаємин, зобов’язань, турботи про кохану людину. Слушний час для того, щоб створити стабільний та благополучний союз, оформити договірні взаємини. Багато представників знака Тельця проходять складні життєві етапи, результатом яких буде підвищення власної самооцінки.

 • БЛИЗНЯТА

Те, що було заплановано вами раніше, в більшості випадків буде переглянуто та переосмислено. Обережно з ідеями, оскільки вони здебільшого виявляться непрактичними. Активізація підсвідомих процесів заважає займатися діловою сферою.

У відносинах із протилежною статтю, у сімейних справах, виникають певні труднощі. Розбіжності, що виникають, необхідно якнайшвидше усунути, інакше вони затягнуться надовго і в майбутньому негативно позначаться на комфорті та психологічному аспекті вашого життя.

 • РАК

Тиждень сумнівів, а також глибокого занурення у всі почуття та переживання. Виникає сильна потреба в душевному спілкуванні, відвертих бесідах, спогадах про дитинство, щасливі сімейні події. Водночас виходять на перший план пристрасть і сильні емоції.

Вас тягне до фундаментальних змін. Поверхневі візаємини не задовольнять вас, але ті люди, які залишаються з вами, справді є для вас опорою. Гарний час для занять самоаналізом, прояснення заплутаних ситуацій, що мають коріння в минулому.

 • ЛЕВ

Проявиться схильність до власної переоцінки, перебільшень, що може сприяти конфліктним ситуаціям з оточенням. Можливі збитки, тому слід більш обачно розміщувати власні ресурси та кошти.

Якщо грамотно підійти до ситуації, цей тиждень може стати стартом для нової підприємницької діяльності. Тимчасові складнощі з кредитами, загальними матеріальними ресурсами до кінця тижня завершаться з мінімальними втратами. Краще відкласти на деякий час юридичні питання, а також отримання дозволів, сертифікатів, документів.

 • ДІВА

Ваші переговори перебігатимуть емоційно, на підвищених тонах, що ускладнить можливість досягнення гармонії у діловій сфері. Можуть виникнути труднощі у банківських справах, у цей період не варто мати стосункі з організаціями, займатися грошовими оборотами.

Обережніше слід бути з документами та підписанням актів, те саме стосується грошових інвестицій та будь-яких угод купівлі-продажу. Обіцянки, дані у цей період, можуть завдати вам збитків. Намагайтеся уникнути оптимістичної оцінки стану своїх справ і водночас не нагнітайте ситуацію.

 • ТЕРЕЗИ

Збільшується вірогідність втрат і крадіжок – через схильність витати в хмарах. Тому слід остерігатися обману і водночас дотримуватися кристальної чесності. Слід дотримуватись підвищеної обережності за необхідності контакту з хімічними речовинами, або якщо приймаєте ліки.

Можливі проблеми у сімейних взаєминах. Наприкінці тижня ситуація значно покращиться, багато хто налаштований на співпрацю з вами. Можуть відкритися сприятливі перспективи, які важливо розглянути та не проґавити.

 • СКОРПІОН

Налагоджується фінансова сфера, можливі довгоочікувані надходження коштів. Гарний період для романтичної сфери — почуття загострюються і набувають глибини. Часто бажане не відповідає дійсному стану речей. Для творчих людей тиждень може виявитися продуктивним.

Натхнення в галузі мистецтва знаходить своє творче вираження. Правові, фінансові чи управлінські справи будуть вдало доведені до ефективного результату. Обставини складаються так, що необхідно відмовлятися від застарілих, безперспективних стосунків та тенденцій.

 • СТРІЛЕЦЬ

Можуть позначитися на особистих та ділових стосунках деякі упередження та забобони, ідеологічна незгода та необачні обіцянки. Негативний досвід варто залишити позаду, зібратися з силами, сконцентруватися на реальних цілях і рухатися у напрямі реалізації.

Люди усвідомлені та вольові зможуть подолати негативні психологічні послання та уникнути неприємностей. Багато хто схильний до активних перетворень, імпульсивних дій, але краще цю енергію спрямувати на гармонізацію особистих взаємин, створення офіційних спілок.

 • КОЗОРІГ

У зоні ризику – статус, кар’єра, гроші. За можливості, обмежте ділову активність і зосередьтеся на зміцненні досягнутого результату. Спілкування з начальством, представниками влади, впливовими людьми бажано перенести на більш вдалий час.

Фінансові проблеми торкнуться спільних ресурсів, податків, аліментів чи спадщини, боргових зобов’язань. Можуть нагадати про себе старі проблеми, зобов’язання, дані обіцянки. Розберіться зі своїми емоціями. Позбавляйтеся страхів! Не варто псувати собі життя, поринаючи в атмосферу безвиході.

 • ВОДОЛІЙ

У цей час відбувається становлення особистості. Загалом сприятливий тиждень, особливо для сімейних справ, налагодження стосунків із дітьми. Можливо, найближчими днями станеться щось важливе та фундаментальне.

Через приплив енергії, що посилиться, необхідно вживати запобіжних заходів, щоб убезпечити себе від нещасних випадків. Протягом тижня можна вирішити важливі питання, створити базу, що дає змогу перейти на наступний рівень розвитку та буття.

 • РИБИ

Усі матеріальні процеси можуть здійснюватися лише під впливом духу та психіки. Здатність до співчуття та дбайливість приваблює представників протилежної статі. Сприятливий період для встановлення та поглиблення контактів особистого характеру.

За підсумками симпатії можливі різноманітні протекції, і навіть встановлення контактів із людьми, із якими раніше були зовсім чужими. Люди мистецтва зможуть розвинути у собі здібності вираження власного таланту, використовуючи свою індивідуальність.

1000 dasha kudryavtseva f320537c3a7c13749d184fe3df08cff0 scaled

Читайте також: 

Незабутні мої сусіди! Напишіть мені, чи маєте корови, коні, кури, – з Німеччини знаменитий скульптор Григорій Крук (ФОТО)

На Бурштинській ТЕС імітують голоси хижих птахів: чому та як (ВІДЕО)

Приєднуйтесь до нас  у FacebookInstagram , Youtube та  TelegramНовини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено