Івано-Франківськ

Упродовж місяця поліцейські склали майже 7 тис протоколів за порушення правил карантину

Найбільше адміністративних матеріалів складено на водіїв транспортних засобів та працівників підприємств, установ та організацій.

karantyn politsiya

Упродовж жовтня поліцейські виявили понад 7 000 повідомлень про порушення правил карантину. Усього ж від початку карантинних заходів правоохоронці склали на порушників майже 110 тисяч адміністративних протоколів.

У результаті перевірок протягом місяця поліцейські склали 6736 адміністративних протоколів, повідомляє ПІК із посиланням на Національну поліцію.

Найбільше протоколів – 955 – складено на водіїв транспортних засобів, які допустили порушення правил карантину. Крім того, 457 адміністративних протоколів склали на працівників підприємств, установ, організацій. Ще 328 протоколів — на керівників підприємств, установ та організацій“, – йдеться у повідомленні.

chervona zona perevirka 31

Усього ж від початку введення карантину на території держави правоохоронці склали 109 989 адміністративних протоколів. Понад 107 тисяч матеріалів уже направлені до суду для прийняття рішення.

Для виявлення фактів підроблення або використання підробленої COVID-документації у Національній поліції створені та функціонують спеціальні мобільні групи. До їх складу входять як поліцейські, так і представники інших структур — санітарні лікарі, працівники Держпродспоживслужби, Укртрансбезпеки, муніципальної охорони тощо.

Так, упродовж доби (станом 08.00 на 1 листопада) члени 1141 мобільної групи здійснили 1809 рейдів для перевірки майже 13 тисяч об’єктів. Серед об’єктів перевірок правоохоронців – 4774 суб’єкти господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення, 2845 пасажирів громадського транспорту, 2028 закладів громадського харчування тощо.Новини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено