“А чого нам боятися? Грали, як грали”, – наставник “Прикарпаття” про поразку від лідера

Івано-франківська команда перервала свою шестиматчеву безпрограшну серію, зазнавши «сухої» поразки у Харкові від лідера чемпіонату (0:4).

18preska1 scaled

Після гри своїми враженнями поділилися наставник прикарпатських “орлів” Олег Рипан.

“Підсумковий рахунок по грі. У першому таймі програли центр поля, от і отримали Потім почали робити заміни… Ми готуємось до «Оболоні», тому намагалися, щоби не було ні жовтих, ні червоних. У нас попереду два важливі матчі, а сьогодні програли по справі”.

– Чому, як ви кажете, поступилися центром поля в першому таймі? Це більша майстерність гравців «Металіста»?

“Так, це клас та майстерність гравців «Металіста», які нас перевершують. Ми б грали жорстко, але суддя тоді посадив би на картки, а нам це було не потрібно”.

1636836964 0918

– Що ви бачили з лави, коли забивався перший м’яч? Чи був тайм офсайд чи ні?

“На мою думку, суддя помилився”.

– Навіть програвши перший тайм, у другому ви грали дуже хоробро, не боялися суперника…

“А чого нам боятися? Грали, як грали. Головне, що не зупинилися, і як би там не було, проявили свій характер”.

metalist18tur2 scaled

– Якщо не брати до уваги рахунок, чи задоволені грою?

“Частково. Перший тайм ми програли повністю, а у другому боролися. Але нічого страшного: робимо правильні висновки та готуємось на «Оболонь».

– У вас сьогодні були великі кадрові проблеми, наприклад, на флангах. Яку роль це відіграло?

“Ви самі бачите, який рахунок. Ми граємо одними людьми, якщо хтось випадає – у нас одразу проблеми”.

metalist18tur3 scaled

Чемпіонат України. Перша ліга ПФЛ.. 18 тур
«Металіст» (Харків) – «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – 4:0 (2:0)
Голи:
 Ріаскос (14, 48), Танчик (43), Пейшото (62).

13 листопада 2021 року. 17:45. Харків, стадіон ОСК “Металіст”. 26668 глядачів. Арбітр: О.Дердо (Чорноморськ).

Металіст: Рибка, Мизюк (Танковський, 60), Романюк (Підлепенець, 60), Федорів, Демченко, Горбунов, Танчик, Балулі (Фомін, 82), Сарапій, Ріаскос, Пейшото (Рязанцев, 87).
Прикарпаття: Піцан, Пастух, Матушевський (Мащенко, 73), Француз (Сікач, 84), Лень, Воробчак, Семотюк, Рудюк, Цюцюра (Кузьмин, 61), Сондей (Геник, 75), Барчук (Горбаченко, 66).
Попередження: Сарапій (84) – Француз (46), Геник (87), Сікач (90+1).