Івано-Франківськ
-9.9
USD: 28.36
EUR: 31.97

Ваш гороскоп на тиждень 15-21 листопада

Скорпіонам астрологи радять відмовитись від старого та безперспективного, а Левам - не брати участі у прихованих справах.

120476491 1025695527874953 4681407913739371735 n 1 scaled

Ваш гороскоп на тиждень не заспокоює, а застерігає від негативних вчинків і це варто враховувати, пише ПІК.

 • ОВЕН

Наступив тиждень ділової та розумової активності. Ви можете розв’язати багато проблем, підвищити ефективність своїх зусиль. Сприятливий час для торгівлі, укладання договорів та шляхетних вчинків.

Можна планувати на цей період серйозні розмови, навчальні заходи, вирішення питань із документами. Вдалий час для розробки стратегії вашої ділової активності. Але, перш ніж щось сказати, – десять разів подумайте, оскільки протягом тижня вам властиві періоди різкості, сарказму та непотрібної відвертості.

 • ТЕЛЕЦЬ

У вас хороша концентрація, спокій, розважливість, що привертає увагу багатьох людей. Хоча для романтичних взаємин час несприятливий. Проте иожуть з’явитися можливості проявити себе з найкращого боку у професійній сфері, отримати схвалення керівництва чи невелику премію.

Вас бажають бачити, радитися з вами, працювати разом, але якщо ви помічаєте недоліки в будь-яких справах, розумна критика і тактовна вказівка на помилки тільки допоможуть вам зробити крок вгору кар’єрними сходами.

 • БЛИЗНЯТА

Сприятимуть поспішним, необдуманим діям дратівливість і безліч дрібних турбот.. Можливе розумове перезбудження, головний біль та погіршення самопочуття. Якщо доведеться вести будь-які переговори, то під час спілкування з іншими людьми слід намагатися зібрати всю свою стриманість.

Не варто активувати там, де вас не просять. Тиждень підходить для самостійної роботи, досліджень, підготовки бази для роботи в нових умовах, з урахуванням обставин, що склалися.

 • РАК

У вас складний період, відбуваються доленосні події, порушуються теми, яких не хотілося б торкатися. Посилився ризик отримати тілесні ушкодження зокрема внаслідок роботи з технікою та механізмами.

Але це добрий час для початку оздоровчих заходів, курсу масажу, комплексу фізичних вправ. У взаєминах із близькими та коханими вам властива різкість, з’являється схильність до вираженого протистояння. Не варто цього робити.

 • ЛЕВ

Тиждень для вас виявиться непростим. Особисті та сімейні стосунки можуть суттєво постраждати. Щоб уникнути неприємностей, ліпше зосередитися на професійній сфері, займатися фінансовими питаннями, бізнесом – у цьому разі можна досягти хороших результатів, наблизитися до мети.

Не беріть участь у тих справах, які мають бути приховані, – ви перед очима у всіх, нічого не можливо приховати від оточення.

 • ДІВА

Для вас період перевірки – у коханні, у роботі, у стосунках із оточенням. З’являється багато ситуацій, надходить велика кількість інформації — на все не вистачає часу. Хоча зовні з вами ніби нічого не відбувається, усередині вас – вулкан почуттів та емоцій.

Також поточний тиждень – період осяянь, нових ідей, цьому сприяє внутрішня напруженість, яка раптово проявляється у розумових процесах. У фінансовій сфері, загалом, все добре – вам повертають борги, якщо ви заборгували – з’являється можливість повернути чи сплатити кредит.

 • ТЕРЕЗИ

Зверніть увагу, чи правильно ви розподіляєте свої симпатії, чи довіряєте людям. Період непростий, особливо шодо фінансових питань та особистих взаємин. Розрахунок на отримання прибутку – невиправданий. Виникають перешкоди, часто через безвідповідальних партнерів.

Любовні проблеми можуть відволікати від роботи. Стережіться непотрібних покупок, зайвих витрат, оскільки більшість речей, куплених протягом тижня, вже незабаром виявляться марними. Найближчим часом необхідно сконцентруватися на головній меті та задовольнятися малим.

 • СКОРПІОН

Багато енергії та сил дає прагнення самостверджуватись хоч би що. Ви схильні втручатися у ризиковані ситуації, робити необдумані вчинки, ухвалювати поспішні рішення.

Гарний час для усвідомленої самостійної діяльності (за раніше складеним планом), оскільки для оточення ваш характер проявляється подібно до спалахів блискавки. А це сприяє невдачам у контактах із публікою, у громадській діяльності. Обставини вимагають від вас зробити вибір, відмовитись від старого та безперспективного, знайти нові ресурси, додаткові джерела доходу.

 • СТРІЛЕЦЬ

Під час ведення справ слід звернути увагу на вашу схильність до необдуманих вчинків, поспішних рішень, неприборканих фінансових амбіцій, неправильної оцінки того, що відбувається.

Дух суперництва долає вас як стосовно начальства, так і стосовно колег і і компаньйонів. Прагнення до переваги, підвищене честолюбство можуть багато зіпсувати. Імпульсивні дії, схильність поставити всі крапки над «i» може негативно вплинути на сімейні стосунки, порушити гармонію в любовній сфері.

 • КОЗОРІГ

У вас можливі фінансові чи юридичні труднощі. Не намагайтеся досягти всього одразу, зльоту, перевищуючи свої можливості та повноваження. Ви самовпевнені, різко обстоюєте свої інтереси, не завжди ефективно.

Але для любовних стосунків – сприятливий час. Якщо ви давно хотіли завоювати увагу симпатичної вам людини, будьте сміливішими, активнішими – ви зможете справити сприятливе враження на представника протилежної статі. З’являється можливість розірвати обставини, що сковують, привернути до себе увагу.

 • ВОДОЛІЙ

Якщо вам раніше не вистачало рішучості здійснити щось важливе, використовуйте цей період. На шляху до досягнення бажаного виявляйте завзятливість, напір, ініціативу.

Не допускайте агресивних дій стосовно оточення, особливо до дітей — енергію, що збільшилася, направте в мирне річище — активний відпочинок, фізичну роботу, відрядження, ділові поїздки. Головне, дотримуйтесь закону, чітко виконуйте інструкції, не вплутуйтеся в авантюри.

 • РИБИ

Бажань багато, але немає волі для їх здійснення. Тиждень супроводжується сильною внутрішньою перенапруженістю, в результаті — занепад сил, сумніви в собі, депресія. Якщо опанувати себе, докласти певних зусиль, то можуть виникнути корисні знайомства, романтичні зв’язки.

Завдяки ресурсам інших людей ви можете просунути свої інтереси, отримати бажане. Працюйте над своєю самооцінкою, шукайте в собі таланти та розвивайте їх – інші люди це помітять та підтримають. Запропонуйте щось навколишньому світу, натомість отримаєте ще більше.

8cf85bcca706e48e7b392494bfdbde27 scaled

Читайте також: 

Про колекцію чашок виховательки дитсадка з Верховини, що додає людям оптимізму (ФОТО)

З’явилася інтерактивна карта спортивних споруд Івано-Франківська

З висоти пташиного польоту: місто Долина (ВІДЕО)

Підписуйтесь на нашу сторінку у FacebookInstagramYoutube та Telegram

Новини партнерів

Коментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено