БАСКЕТБОЛ. “Франківськ-Прикарпаття” перемагає “Динамо”, рекорд від Молової

Неймовірний матч від лідера "Франківська" Оксани Молової, яка здобула 35 очок, 14 підбирань і 8 результативних передач.

IMG 2836111 scaled

Тренери обох команд на фоні учорашнього протистояння між ними вимушено провели заміни у стартових п’ятірках, причому осторонь залишилися одні із лідерок щодо результативності та підбирань. Замість Христини Філевич, яка напередодні зазнала ушкодження пальця, у господарок вийшла Катерина Тихонова, а місце Кайли Моблі у “динамівок” отримала Ірина Бугайова.

Як і у протистоянні днем раніше, Динамо розпочало поєдинок із виграної першої чверті (26:20), але при цьому змогло не втратити лідерства перед великою перервою – 46:42. Цьому посприяли, зокрема, виграні підбирання – 28:18.

У другій половині столична команда через 5 індивідуальних фолів не могла розраховувати на Бугайову, тоді як Мікульська, Келловей, Фастова і Бітел провели матч без замін. У складі Франківська усі 40 хвилин відіграла капітан Вероніка Космач і майже стільки ж Оксана Молова, яка стала найрезультативнішою гравчинею поєдинку.

Саме Молова зрівняла рахунок перед закінченням третьої чверті (64:64), а третю розпочала із точного дальнього кидка. У підсумку, в її розпорядженні ледь чи не трипл-дабл: 35 очок, 14 підбирань і 8 результативних передач.

Заключна десятихвилинка відзначилася перемогою Франківська, який відтак навіть попри 15 втрат проти 5-ти у суперниць і програні підбирання (39:43) узяв і сам матч. Для нього це четверта перемога із чотирьох можливих над Динамо нинішнього регулярного сезону.

Баскетбол. Жіноча Суперліга. 9-й тур. Матч №2.
“Франківськ-Прикарпаття” – “Динамо – НПУ” – 97:88 (20:26, 22:20, 22:18, 33:24)
У складі “Франківська”: Молова (35 очок + 14 підбирань + 8 передач) Терерук (20 очок), Космач (15 очок + 6 передач), Тихонова (14 очок + 6 передач), А. Гвічіані (7 очок + 6 передач + 5 підбирань,  Боровець (2 очки), Казанцева (2 очки).