У Пасічнянській ТГ змагалися за перемогу у турнірі з волейболу: хто виграв (ФОТО)

Змагання провели з метою популяризації волейболу та підвищення спортивної майстерності серед жителів громади.
1.0 1536x691 1 scaled

23 січня 2022 році в спортивному залі Пасічнянського ліцею відбувся турнір з волейболу серед команд Пасічнянської територіальної громади, пише ПІК.

Змагалися за першість збірні селища Битків, сіл Зелена, Пасічна, Пнів та збірна адміністрації Пасічнянської сільської ради.

У підсумку проведених матчів перше місце посіла команда с. Зелена.

10 1536x934 1 scaled

Другу сходинку зайняли волейболісти с. Пасічна, а бронзовими призерами змагань стала команда с. Пнів.

11 1536x1404 1 scaled

12 1536x691 1 scaled

Учасників змагань привітали, а кубки та пам’ятні медалі переможцям і призерам змагань вручили Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда та депутат Пасічнянської сільської ради Микола Сенатович.

Переможець турніру, збірна села Зелена, отримала з рук організаторів змагань додатковий приз-волейбольний м’яч.

9.

Також сільський голова проінформував присутніх, що в неділю, 30 січня, в с. Пасічна стартує Кубок Пасічнянської ТГ з футзалу серед сільських команд громади та запросив всіх охочих взяти участь в цьому спортивному турнірі.

Як зазначив Андрій Гунда, кубкові матчі будуть почергово відбуватися в усіх населених пунктах Пасічнянської територіальної громади.