Івано-Франківськ

Збірна України обіграла Казахстан і вийшла до півфіналу Євро-2022

Україна вперше за 17 років проходить у півфінал Ч" з футзалу. Суперник нашої команди визначиться у парі Росія - Грузія.

Kazahstan Ukrayina

Вже на 15-й хвилині Шотурма реалізував пенальті, пере7авші голкіпера казахстанців Ігіту. А вже в другому таймі з інтервалом у 5 хвилин забивали Корсун та Зварич.

Потім українці дещо стали панікувати, намагаючись зберегти рахунок, через що казахська команда зусиллями Дугласа та Оразова скоротили рахунок до мінімуму. Але за декілька хвилин Разуванов та Лебідь відзначилися по голу і встановили остаточний рахунок гри 5:3 на користь українців.