Олімпіада-2022: усі результати українців у третій день Ігор у Пекіні

У понеділок, 7 лютого, представники України на зимових Олімпійських іграх у Пекіні змагалися у біатлоні, гірських лижах та санному спорті

224755 GettyImages 1369080721 960x380 0 scaled

• ШВИДКІСНИЙ СПУСК

Іван Ковбаснюк став 33-м у швидкісному спуску й відстав від переможця Беата Фойца зі Швейцарії на 5.40 сек. Результат 28-річного спортсмена став найкращим в історії виступів українських спортсменів у цій дисципліні, повідомляє ПІК із посиланням на “Еспресо“.

• ГІГАНТСЬКИЙ СЛАЛОМ

У першому заїзді гігантського слалому Анастасія Шепіленко показала 45-й результат із часом 1.05,95. Відставання від лідера становило 8,39 секунди. Другий заїзд українка закінчила на 39-й позиції зі загальним часом 2:12.33.

• ЛИЖІ. ІНДИВІДУАЛЬНА ГОНКА

Відбулась жіноча індивідуальна гонка. Україну в Пекіні представили Ірина Петренко, Юлія Джима та Валентина Семеренко. Перемогу здобула Деніз Херманн із Німеччини, яка показала результат 44.12,7 і припустилася 1 промах.

Вдало виступили і українки Джима (2 промахи) та Петренко (1) – вони посіли 10 і 11 місця відповідно. Валентина Семеренко знялася з перегонів після другої стрільби.

• САННИЙ СПОРТ

Відбувся перший та другий заїзди у санному спорті на Олімпіаді-2022. Українські фанати з уважністю спостерігали за виступом наших спортсменок – Олени Стецьків і Юліанни Туницької.
Стецьків після другого заїзду займає у таблиці 19 місце і з результатом 1:59.249 відстає від лідера на 2.424 сек. У 18-річної Туницької 22 позиція і результат 1:59.534.

Третій заїзд відбудеться завтра, 8 лютого. У четвертий, фінальний, вийдуть 20 кращих спортсменок.