Франківчани Артур Кузьмін та Кіра Чекіс – чемпіони Європи з Таеквон-До (ФОТО, ВІДЕО)

У Хорватії набирає обертів чемпіонат Європи з Таеквон-До, на якій успішно виступають спортсмени з Івано-Франківська.

279027631 10228275612501169 4996977598778059386 n scaled

Зокрема, 29 квітня на найвищу сходинку п’єдесталу піднялася ще одна наша талановита землячка Кіра Чекіс.

Юна спортсменка впевнено перемогла у п’яти поєдинках (вага 60 кг) і принесла збірній Україні друге «золото», повідомляє ПІК.

Натомість Артур Кузьмін успішно виступив у спарингу серед юніорів у ваговій категорії понад 75 кг.

279143015 10228275646822027 6579776261574414091 n scaled

“Чотири переможні поєдинки і мрія Артура збулася. Це третє золото в скарбничку української збірної!”, – розповів головний тренер Олег Соловей.

А Тимофій Матвійчук став срібним призером континентальної першості серед юніорів у ваговій категорії -50 кг.

Наш юний спортсмен провів чотири важкі поєдинки, у фіналі програв у додатковому раунді представнику Боснії та Герцоговини.