Івано-Франківськ

Росіяни запровадили “фільтрацію” у всіх окупованих містах – Денісова

"Фільтрацію" пройшли вже понад 37 тисяч громадян.

FB IMG 1652714265551

Рашисти запровадили процедуру «фільтрації» у кожному тимчасово окупованому українському місті.

Про це повідомила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова, пише ПІК.

“За даними партнерських правозахисних організацій її пройшли вже понад 37 тисяч громадян. Зараз цю процедуру також проходять люди, які були примусово депортовані в Росію.Для «особливо небезпечних» в ідеологічному розумінні та «неблагонадійних» українців «фільтрація» стає постійною – люди змушені її проходити кожні три дні”, – йдеться у повідомленні.

Денісова повідомляє, що громадян України допитують, ретельно оглядають, при цьому утримують в нелюдських умовах, принижують і катують.

“Це не просто дискримінація українців за ознакою національності, це один із елементів тотального геноциду нашої нації”, – додає вона.

Вона також додала, що будь-який примус фізичного чи морального порядку до цивільного населення, зокрема з метою отримання від них чи від третіх осіб будь-яких відомостей, є грубим порушенням міжнародного гуманітарного права та звичаїв ведення війни.

“Звертаюся до Комісії ООН з розслідування порушень прав людини під час військового вторгнення РФ в Україну врахувати ці факти воєнних злочинів та порушень прав людини в Україні з боку держави-окупанта”, – закликала омбудсмен.

Читайте також:

Приєднуйтесь до нас  у Facebook,Instagram,Youtube та  Telegram

Читайте нас у тг
Новини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020 Всі права захищено