Івано-Франківськ

Україні показали маму Стефанію – з калуської пісні Євробачення (ФОТО)

"Мале, худе, а штани на 10 розмірів більші", жартує мама Стефанія про сина - зіркового лідера Kalush Orchestra.

Мама Стефанія, про яку співає Kalush Orchestra, соромиться популярності та критикує вбрання сина

Мама Стефанія, про яку співають переможці “Євробачення”, є реальною людиною. Це Стефанія Псюк, мама лідера Kalush Orchestra, яка живе у Калуші і дуже соромиться раптової популярності.

Жінка змолоду працювала на хімзаводі у Калуші, потім вела власний бізнес, нині продавець у магазині. Вона бентежиться від уваги фанатів сина та інтерв’ю, але зізнається, що дуже ним пишається, повідомляє ТСН, пише ПІК.

“Мені, напевно, під чорною панамою треба ходити, а Олег під рожевою, щоб нас не впізнавали. Ну, реально! Пішла на базар, а там жінка: “О, Стефанія – зіркова мама. Чи можна сфотографуватися?” Можна, але це якби з моїм сином, розумію. А я до чого?!” – розповідає жінка.

Стефанія каже, що раніше насилу змирилася з тим, що син не став комп’ютерником, а вирушив у легковажний шоу-бізнес. А тепер вона, раніше шанувальниця пісень Олега Винника, слухає весь репертуар Kalush Orchestra.

“Для мене це щось нове було. Але зараз мені подобаються його пісні, із цими його етнічними вставками. Усі коментарі читаю, цікаво, що люди думають”, – каже мама лідера гурту.

А ось із тим, як одягається її син-репер, Стефанія ніяк не змириться.

231426 azov1111 1

“Коли Олег почав писати той реп і ходити у таких штанах, для мене був шок. Я казала, що так бездомні ходять. Мале, худе, а штани на 10 розмірів більше”, – згадує пані Стефанія.

При цьому жінка каже, що підтримує сина. Вона навіть хотіла зробити йому сюрприз – без попередження приїхати до Турину на фінал Євробачення. Не склалося, бо останньої миті підвело здоров’я. Але, впевнена вона, сила материнської підтримки допомогла навіть на відстані півтори тисячі кілометрів.

Читайте також:

Приєднуйтесь до нас  у Facebook,Instagram,Youtube та  Telegram

Читайте нас у тг
Новини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020 Всі права захищено