Івано-Франківськ

Євробачення-2022: Федишин назвала причину відсутності оцінок для Польщі від українських суддів

Співачка заявила про збій у системі оцінювання.

Нагадаємо, днями на Євробаченні-2022 днями професійне журі від України не поставило жодного балу Польщі. Через це у мережі розгорівся скандал.

Обурені юзери захейтили суддів, зокрема, низку негативу отримала й Ірина Федишин, яка була у складі українських суддів на “Євробаченні-2022”. У відповідь співачка сказала, що особисто поставила конкурсанту від Польщі – 10 балів. 

Сьогодні, 16 травня співачка назвала причину відсутності оцінок від України для Польщі. Тепер виконавиця заявила про збій у системі оцінювання.

Про це вона написала на своїй сторінці в Instagram.

“Щойно до мене дійшла інформація, що система оцінювання дала збій і не правильно виставила бали для Польщі від українського журі. Тому чекаємо офіційних результатів”, – повідомила співачка.

Крім того, артистка звернулася “до усіх розлючених українців”. Вона наголосила, що журі не має права оцінювати учасників на основі політичних чи національних критеріїв.

“Я розумію, що для усіх це не аргумент. Але це все ж документ, який дали мені у руки. Згідно цього документу, давайте відкинемо політику, і просто будемо відвертими. Я прикріпляю фото, де чітко видно, що професійне журі усього світу оцінило виступ Польщі загальною кількістю у 46 балів. Це для тих, хто пише про некомпетентне українське журі. Питання риторичне – журі усієї Європи теж некомпетентне?” – додала вона.Новини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено