Івано-Франківськ

Підписання «Харківських угод» на користь Росії: суд надав дозвіл на арешт Януковича

Печерський районний суд обрав колишньому Президенту України Віктору Януковичу запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

60085634 401

Печерський районний суд м. Києва 23 травня 2022 року обрав колишньому Президенту України Віктору Януковичу запобіжний захід у вигляді тримання під вартою в кримінальному провадженні за обставинами вчинення ним державної зради (ч.1 ст. 111 КК України).

Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора, пише ПІК.

За даними слідства, експрезидент України, діючи спільно та за попередньою змовою з колишнім прем’єр-міністром України Миколою Азаровим, в порушення вимог Конституції та Закону України «Про міжнародні договори України», надав іноземній державі – Російській Федерації та її представникам допомогу у проведенні підривної діяльності проти України.

21 квітня 2010 року, перебуваючи у місті Харкові, підозрюваний підписав від імені України Угоду між Україною та Російською Федерацією, якою продовжив на 25 років строк перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України – АР Крим і м. Севастополі, замість підготовки до його виведення з території України.

У результаті таких дій були штучно створені передумови для збільшення чисельності військ Російської Федерації на території України, їх переоснащення й модернізації та надалі – вторгнення збройних сил Російської Федерації і окупації ними АР Крим і м. Севастополя.

Читайте також:

Приєднуйтесь до нас  у Facebook,Instagram,Youtube та  Telegram

Читайте нас у тг
Новини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020 Всі права захищено