Івано-Франківськ

“Укрпошта” з 1 липня підвищила тарифи

Відправлення вагою до 1 кг в межах України, яке раніше коштувало 31 грн, після перегляду тарифів буде коштувати 35 грн.

“Укрпошта” з 1 липня підвищила тарифи та повернулася до довоєнного графіку роботи у більшості областей України. Виключення складають тимчасово окуповані території Херсонської, Запорізької, Луганської та Донецької областей, де робота здійснюється в індивідуальному порядку, повідомляє  прес-служба компанії, пише ПІК.

Як зазначили в прес-службі, у деяких звільнених містах, де наразі населення повернулося лише частково, відділення Укрпошти працюють за скороченим графіком.

Підвищення тарифів

З 1 липня тарифи на послуги “Укрпошта Стандарт” зростуть в межах України в середньому на 14% та в межах області – на 13%.

Для прикладу, відправлення вагою до 1 кг в межах України, яке раніше коштувало 31 грн, після перегляду тарифів буде коштувати 35 грн, а доставка посилки вагою до 15 кг – 75 грн порівняно з 65 грн.

Відправлення “Укрпошта Експрес” подорожчає на 14% в межах області та 16% в межах України. Якщо раніше посилка до 1 кг по Україні коштувала 39 грн, то з 1 липня буде коштувати 45 грн.

На 14% зросте вартість послуги “Документи”.

Зміни щодо крупно габаритних відправлень

“Укрпошта” буде приймати та доставляти крупногабаритні посилки: велосипеди, автомобільні бампери, пуфи та інше в усіх обласних центрах, а також в містах: Кременчук, Краматорськ, Кривий Ріг, у виділених відділеннях для таких відправлень.

Крупногабаритним вважається відправлення фактичною вагою до 30 кг, довжиною найбільшої сторони від 0,7 м до 2 м, та сумою всіх сторін (висота + довжина + ширина) – до 3,5 м.

Також впроваджено зміни і для відправлень вагою понад 30 кг. Максимальна маса такого відправлення збільшується до 600 кг.

Нагадаємо, AliExpress з 15 червня відновив доставку в Україну через “Укрпошту”. Доставка замовлень буде здійснюватися з Китаю чартерними рейсами транзитом через Пошту Латвії, а звідти в Україну.

До слова, згодом на ПІК – інформація про інші соціальні зміни, що відбудуться з 1 липня в Україні.

Читайте також: 

Приєднуйтесь до нас у Facebook, Instagram, Youtube та TelegramНовини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено