Івано-Франківськ

На честь України в Естонії випустили монету 2 євро: як вона виглядає

Зазвичай на створення монети зі спеціальним дизайном йде щонайменше 18 місяців, але у цьому випадку воно зайняло всього 4 місяці.

 

В Естонії випустили монетну картку з монетою номіналом 2 євро, присвячену Україні та свободі, прибуток від якої піде на підтримку боротьби українців проти російської агресії.

Про це повідомляється на сайті Естонського банку, пише ПІК.

“Ціна монетної картки номіналом 2 євро становить 18 євро. На аверсі монети зображена діва як символ ніжності, яка, своєю чергою, захищає птаха на своїй долоні, та колосся. Вгорі зліва є напис “Слава Україні” латиницею, що символізує незалежність і стійкість держави”, – йдеться у повідомленні.

Зазвичай на створення монети зі спеціальним дизайном йде щонайменше 18 місяців, але у цьому випадку воно зайняло всього 4 місяці. Естонська академія мистецтв організувала конкурс дизайну монет серед українських студентів, переможцем якого стала харків’янка Дар’я Тітова.

Карта монети була розроблена Володимиром Тайгером, який також брав участь у розробці монети як консультант.

Раніше Ватикан випустив срібну монету на підтримку України. Весь прибуток від продажу монети вартістю 50 євро буде спрямовано на допомогу Україні.

Читайте також:

Приєднуйтесь до нас  у Facebook,Instagram,Youtube та  Telegram

Читайте нас у тг
Новини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020 Всі права захищено