Івано-Франківськ

Наче 100 років тому: в селі на Прикарпатті зробили неймовірне фото (ФОТО)

На свято Петра і Павла мешканці П'ядиків зробили світлину у вишиванках біля дерев'яної церкви, як колись їхні предки.

20220713131438 3891 scaled

12 липня 1922 року на величне свято Святих Первоверховних Апостолів Петра і Павла жителі села П’ядики зафіксували історичну мить, зробивши світлину у вишиванках, на пагорбі біля дерев’яної Церкви Покрови Пресвятої Богородиці, повідомляють на сторінці Парафії Покрови Пресвятої Богородиці с. П’ядики, пише ПІК.

Історична ж світлина збереглася в колекції пана Мирослава Книгницького та його мами пані Анни Книгницької, сторічної жительки села П’ядики.

20220713131457 9519 scaled

“Пан Мирослав звернувся до отця Романа Площака, отця Ігоря Дрогомирецького та церковного братства і сестринства, які допомогли відтворити світлину у більших масштабах (зокрема, в центрі села та біля церкви світлину встановили пані Мирослава Беркещук, пан Ярослав Остафійчук та пані Світлана Стефурак)”, – йдеться у парафіяльному дописі.

Варто сказати, що світлину 1922 року зробив знаний коломийський фотограф Александр Кіблер. А хто ж зробив добру справу тепер?

“Дякуємо всім ідейникам та ініціаторам дійства. Сьогодні, 12 липня 2022 року, парафіяни Парафії Покрови Пресвятої Богородиці, жителі села П’ядики та всі присутні відтворили історичну мить на тому ж п’ядицькому пагорбі біля дерев’яної церкви. Зафіксувала мить і зробила світлину відома коломийська фотомисткиня Марія Латчук”, – додають у дописі та дякують за ратні зусилля ЗСУ.

Читайте також: 

Приєднуйтесь до нас  у Facebook,Instagram,Youtube та  Telegram

Читайте нас у тг
Новини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020 Всі права захищено