ФУТБОЛ. “Прикарпаття ЗСУ” перемогло тернопільську “Ниву” (ВІДЕО)

У вівторок, 16 серпня, “Прикарпаття” провело свій шостий літній спаринг в рамках підготовки до нового сезону.

nyva0816b scaled

Заключний контрольний поєдинок з тернопільською “Нивою” завершився мінімальною перемогою івано-франківської команди.

Єдиний гол господарі організували на 19-й хвилині: Писко подав з кутового, тернополяни начебто відбилися, але “другим темпом” після підбирання Михайло знову навісив у штрафний майданчик, де Француз елегантно  головою скинув м’яча на хід Барчуку, котрий у падінні переправив “смугастого” у незахищений кут воріт – 1:0.

1660678545 2550

“Нива” мала кілька нагод, щоб зрівняти рахунок, але Піцан вдало діяв на останньому рубежі. На початку другого тайму після флангової передачі Барчук міг оформити “дубль”, але пробив над поперечиною, до того ж лайнсмен зафіксував офсайд в цьому епізоді. Надалі суперники по черзі змарнували свої моменти, втім гра видалась доволі бойовою.

Цікаво, що автор єдиного м’яча Роман Барчук відзначається у воротах “Ниви” вже у третьому поспіль матчі. Минулого сезону у 10-му турі Першої ліги він забив красень-гол у Тернополі (2:0), а на зимових зборах у контрольній грі також долучився до перемоги (2:1). Той спаринг відбувся на “Хет-Трик Арені” 16 лютого – всього за тиждень до початку повномасштабної війни.

nyva0816a scaled

ФУТБОЛ. Контрольний матч
«Прикарпаття ЗСУ» (Івано-Франківськ) – «Нива» (Тернопіль) – 1:0 (1:0)
Гол: Барчук (19).

Прикарпаття: Піцан – Борисевич, Радульський, Француз, Писко, Оринчак, Сондей, Кузьмин, Цюцюра, Барчук + 1 гравець на перегляді.
У другому таймі на заміни виходили: Герич, Рудюк, Геник, Дитко, Бучакчийський + 4 гравці на перегляді.