Івано-Франківськ

Контрнаступ ЗСУ: Маляр закликала не поширювати неперевірену інформацію

Не треба писати про кожен тимчасово окупований населений пункт, що він уже наш.

dc7c0ab4722d0353

Останніми днями мережею поширюються новини про деокупацію міст та сіл українськими військовими. Не завжди ця інформація підкріплена офіційними даними. То ж заступниця Міноборони України Ганна Маляр закликала не розповсюджувати неперевірену інформацію про деокуповані території, пише ПІК.

“Не треба писати про кожен тимчасово окупований населений пункт, що він вже наш. На жаль, зараз мережами шириться багато інформації про нібито звільнені населені пункти, яка не відповідає дійсності. Серед так би мовити «звільнених» у ваших постах зустрічаються населені пункти, які лише частково контролюються ЗСУ і там тривають бої, а є навіть такі, звільнення яких немає в планах на найближчі дні”, – пише Маляр. 

Коли можна говорити, що населений пункт наш?

Коли населений пункт зачищений та правоохоронними органами здійснено стабілізаційні заходи. Тобто, якщо наші війська фізично зайшли в населений пункт, це ще не означає автоматично, що ми його контролюємо. Попереду ще можуть бути бої та чимало спеціальних заходів зі звільнення.

“Давайте розглянемо що таке «наш» на прикладі Балаклеї. Кілька днів тому було повідомлення, що війська зайшли у місто. Сьогодні ми остаточно встановили у місті контроль, провели всі необхідні заходи та підняли прапор – про що теж були повідомлення на ресурсах Міноборони та ЗСУ”, – пояснює Маляр.

Як убезпечити себе від неправдивої інформації та не стати жертвою пустих сподівань?

Читати офіційні джерела всіх органів влади військової вертикалі: Верховний Головнокомандувач (Офіс президента), Міністр Оборони (Міністерство оборони), Головнокомандувача (ЗСУ, Генштаб).

 

Читайте нас у тг
Новини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020 Всі права захищено