Івано-Франківськ

Львів готується до опалювального сезону: три можливі сценарії

У Львові розглядають різні варіанти опалювального сезону.

8 6 scaled

Місто Львів готується до трьох можливих сценаріїв опалювального сезону.

Як інформує ПІК, розглядають функціонування міста за умови наявності газу та світла, наявності лише електроенергії чи лише газу

Про це 22 вересня, під час ІХ Всеукраїнського форуму місцевого самоврядування розповіла заступниця міського голови Львова з питань ЖКГ Ірина Маруняк, пише Суспільне.

Коли у місті є газ та електроенергія

За словами Ірини Маруняк, один зі сценаріїв — коли у місті є газ та електроенергія. Станом на сьогодні, ТЕЦ, мережі та будинки у Львові готові.

Коли не буде електроенергії та газу

Другий сценарій — коли не буде електроенергії. Якщо не буде електроенергії — не буде газу.

“Ми спільно напрацювали, що треба, щоб працювали пункти обігріву. У нас є 14 шкіл, де є пічне опалення. Ми маємо адмінбудівлі, де є котельні, які можна за два дні переобладнати з газу на опалення дровами. Спортивні зали у школах також можна використовувати як пункти обігріву”, – розповіла Марусяк.

Наступне — це буржуйки. Це металеві печі, які виготовляють наші комунальні підприємства. Їх у випадку відсутності газу та електроенергії, можна використовувати в укриттях.

“Місто провело багато нарад з ОСББ, мешканцями, щоб вони купували металеві печі і встановлювати в укриття. Щоб у кожному укриття, де це можливо, були встановлені буржуйки”, — сказала Ірина Маруняк.

Коли не буде газу, але буде електроенергія

“Необхідно в будинках подивитися мережі, бо будинок має певне навантаження. І коли не буде газу, а люди почнуть користуватися електроприладами – буде перевантаження. Зараз мережі треба обстежити.Ми це робимо. Щитові також мають бути у якісному стані, особливо автомати, які можуть виключити електроенергію, коли є перевантаження будинку, щоб запобігти пожежі”, — пояснила Ірина Маруняк.

За її словами, зараз у Львові перевіряють кожен будинок.

Раніше голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький заявив, що Львівщина готова до опалювального сезону на 93%. На випадок критичних ситуацій у області готують резерви. В резерві є близько 35 котлів, які можна буде використовувати в разі ударів чи у надзвичайних ситуаціях.

Читайте також:

Приєднуйтесь до нас уFacebookInstagramYoutube та Telegram

Читайте нас у тг
Новини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020 Всі права захищено