Франківчани допомогли збірній України тріумфально виступити на Кубку світу з Таеквон-До (ФОТО)

Національна збірна команда України з Таеквон-До надзвичайно успішно виступила на VIII Кубку світу в Словенії.

photo 2022 10 09 08 57 59 scaled

Українська команда у складі понад 100 спортсменів під час відкриття Кубку світу продемонструвала свій патріотизм, інформує ПІК.

«Нашим спортсменам випала честь зробити показові виступи і продемонструвати незламний дух українців», – розповів головний тренер збірної Олег Соловей.

photo 2022 10 09 11 59 17 scaled

Вже перший змагальний день приніс нашій збірні цілу низку світових нагород.

• 1 місце: Анна Молофій (формальні вправи); Анна Сірокваша (48 кг), Кіра Чекіс (60 кг), Андріана Марків (55 кг) та традиційному спарингу (Кіра Чекіс і Анна Сірокваша)
  • 3 місце: Тимофій Матвійчук (48 кг) та Артем Самбуров (60 кг).

photo 2022 10 09 11 59 16 scaled

На наступний день спортсмени з Івано-Франківська відзначилися ще п’ятьма нагородами.

• 1 місце: Анна Молофій (спаринг), Захар Зубик
  • 2 місце: Кіра Чекіс (спаринг), Оля Григорич (спаринг)
  • 3 місце: Дарія Томенчук (спаринг), Марія Фіголь (спаринг)

Не менш вражаючі результати продемонстрували підопічні Олега та Катерини Соловей у третій день світових змагань. На рахунку франківчан – шість медалей.

• 1 місце: Лідія Приймак (спаринг), Артур Кузьмін (спаринг);
  • 2 місце: Кіра Чекіс (формальні вправи);
  • 3 місце: Тимофій Матвійчук (спец.техніка); Святослав Левандовський (спаринг); Артем Гаєнко (спаринг).

photo 2022 10 09 08 58 00 scaled

Натомість найпомітнішою подією четвертого дня стало переможне повернення Данила Демчишина, який, після трирічної змагальної перерви, виборов «золото» Кубка світу. У підсумку – чотири перемоги та беззаперечна перемога у ваговій категорії +87 кг.

photo 2022 10 07 20 48 39 scaled

У підсумку – спортсмени з Івано-Франківська вибороли три медалі.

• 1 місце – Данило Демчишин (спаринг)
  • 3 місце – Марко Бойчук (спаринг), Ангеліна Караваєва (спаринг).

В останній день Кубку світу відбулись змагання з командних спарингів в усіх вікових категоріях.

photo 2022 10 09 08 58 01 scaled

У підсумку – українці здобули ще п’ять золотих медалей, зокрема, наші спортсмени перемогли серед кадетів 12-14 років хлопці і дівчата, кольорові пояси, 12-14 років чорні пояси серед хлопців, серед юніорів 15-17 років. А найголовніша перемога була здобута у найпрестижнішому розділі – серед чоловіків 18-35 років.

photo 2022 10 09 08 57 54 scaled

«Це була мрія всього тренерського складу і ми зробили це, на шляху до омріяного золота наші хлопці перемогли в Аргентини, Польoі, Фінляндії, Ірландії і у фіналі розгромили збірну Словенії», – наголосив Олег Соловей.

photo 2022 10 09 08 57 52 scaled

У підсумку, національна збірна команда Всеукраїнського Союзу Таеквон-До зайняла перше місце серед 123 команд-учасниць, та друге загальнокомандне місце серед 52 країн світу.

«Свої перемоги наша команда присвячує Збройним Силам України!», – додав наставник української команди.

Додамо, що франківські спортсмени тренуються під керівництвом заслуженого тренера України Олега Солов’я та заслуженого майстра спорту України Катерини Соловей, представляються Івано-Франківську ДЮСШ№1 обласної ради.