Прикарпаття-Говерла переміг Політехніку-Галичину

Львівська Полтіхніка-Галичина зазнала поразки в своєму першому матчі сезону, програвши на домашньому майданчику Прикарпаття-Говерлі.

photo 2022 11 16 19.23.14 1 scaled

Гості лідирували протягом всього матчу, не дозволивши львівьянами жодного разу вийти вперед. Ключовою в цьому матчі стала друга чверть, яку Говерла виграла з рахунком 28:9.

У другій половині, зокрема в четвертій чверті, господарі змогли скоротити відставання до 4 балів, але команда з Івано-Франківська швидко знову відкинула суперника на двозначну дистанцію та виграла матч із рахунком 82:83.

Максимальна перевага підопічних Євгена Мурзіна в цьому матчі сягала 23 очок, гості реалізували 8 з 18 триочкових (44%) та 63% двоочкових атак. Львів’яни набрали 21 очко після 25 втрат суперника, але кидкові показники (40% атак з гри) не дозволили господарям зачіпитись за перемогу.