Івано-Франківськ

СБУ перевірила приміщення УПЦ (МП) в Івано-Франківську: за результатом відкрили кримінальне провадження

Правоохоронці виявили проросійську та антиукраїнську агітаційну літературу.

FB IMG 1669637384223 scaled

Служба безпеки України провела контррозвідувальні заходи на території Івано-Франківської єпархії УПЦ (МП), пише ПІК. 

“У результаті огляду комплексу приміщень правоохоронці виявили проросійську та антиукраїнську агітаційну літературу, у якій заперечується існування українського народу і мови та право України на державність. Також СБУ знайшла брошури та книжки ксенофобського і ненависницького змісту з образливими вигадками про інші національності та релігії”, – йдеться у повідомленні СБУ. 

FB IMG 1669637385972 scaled

Більшість літератури – авторства російських авторів та видання російських друкарень.

За фактом виявлення матеріалів, спрямованих на розпалювання національної, регіональної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті, на приниження національної честі та гідності відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 161 Кримінального кодексу України.

“Крім того, контррозвідка СБУ вивчає походження виявленої у одному з підсобних приміщень символіки незаконних збройних формувань періоду початку російської агресії на Донбасі 2014 року”, – йдеться у повідомленні.

FB IMG 1669637389290 scaled

Нагадаємо, з початку війни СБУ відкрила понад 20 кримінальних проваджень щодо підривної діяльності окремих представників УПЦ МП, у яких фігурує понад 30 підозрюваних – від інформаторів ворога до коригувальників вогню.

Заходи із викриття правопорушень проводили співробітники СБУ в Івано-Франківській області. Досудове розслідування здійснює ГУ НП в Івано-Франківській області за процесуального керівництва Івано-Франківської обласної прокуратури.

Читайте також: 

Приєднуйтесь до нас  у Facebook,Instagram,Youtube та  Telegram

Читайте нас у тг
Новини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020 Всі права захищено