ФУТЗАЛ. “Ураган” вдома впевнено розгромив “Харків” (ВІДЕО)

"Дракони" забили вісім голів у ворота харків'ян.

320588110 512725827503021 3507417777288834891 n scaled

У суботу, 17-го грудня, франківський “Ураган” в Івано-Франківську зіграв матч 3-го туру ІІ етапу Vbet Екстра-Ліги проти МСК “Харків”.

Долю зустрічі було вирішень вже у першому таймі, який підопічні Максима Павленка виграли з рахунком 5:0. По голу на свій рахунок записали Абакшин, Микитюк, Масевич, а також двічі відзначився Терентьєв. А в другому таймі своє слово сказали Фаренюк (двічі) та Шотурма.

“Ураган” (Івано-Франківськ) – МСК “Харків” – 8:3 (5:0)
Голи: Абакшин (4), Терентьєв (7, 20), Микитюк (7), Масевич (19), Фаренюк (25, 31), Шотурма (37) – Васильєв (26), Ю. Сагайдачний (28, 40)

• Склад “Урагану”: Савенко (в) (Хомяк, 24) – Корсун, Швед, Дичук, Масевич – Микитюк (к), Абакшин, Моспан, Терентьєв – Шотурма, Фаренюк – Мих. Грицина, Мик. Грицина. Головний тренер: Максим Павленко.