Івано-Франківськ

Стало відомо, коли програма обміну ламп розжарювання на LED запрацює в райцентрах та селах

Українці з 30 січня можуть обміняти 5 старих ламп розжарювання на стільки ж LED-ламп.

9ce629d04592f89dbb12df9c31be84e9

Послуга вже доступна в обласних центрах (крім тимчасово окупованих Донецька, Луганська, Сімферополя та міста Севастополя), а також в містах: Кривий Ріг, Краматорськ та Покровськ, інформує ПІК з посиланням на ЕП.

Під час другого етапу програма обміну ламп запрацює в райцентрах, а до кінця лютого – в селах, повідомляє Міністерство економіки України

У Мінекономіки пояснили, що є два доступні способи, як обміняти лампи: через застосунок Дія та на Укрпошті. Детальніше – в інфографіці нижче.

В обміні може взяти участь кожен повнолітній громадянин України.

До обміну приймаються справні лампи розжарювання. Обмін буде відбуватись у два способи – з попереднім замовленням і без нього. Інструкція, як це зробити – за посиланням https://svitlo.diia.gov.ua.

Якщо попередньо зробити замовлення ламп через застосунок Дія, то вони гарантовано будуть очікувати людину у відділеннях Укрпошти п’ять робочих днів після отримання підтвердження з мобільного застосунку Дія. Якщо за цей час замовник не обміняє лампи, заява анулюються.

Щоб подати заяву на обмін лампочок в Дії, потрібно:

  • авторизуватись в застосунку;
  • обрати Послуги – Обмін лампочок;
  • вказати контактний номер телефону та відділення Укрпошти, у якому бажаєте отримати лампи;
  • зазначити тип та кількість світлодіодних ламп, які бажаєте отримати.

“7-10% – саме на стільки знизиться споживання електроенергії в моменти пікового навантаження на українську енергосистему. Станеться це за умови масової заміни старих ламп на енергоощадні”, – пояснили в міністерстві.

Читайте також: 

Приєднуйтесь до нас у Facebook, Instagram, Youtube та Telegram

Читайте нас у тг
Новини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020 Всі права захищено