БАСКЕТБОЛ. “Франківськ-Прикарпаття-ПНУ” продовжив переможу серію в Жіночій Суперлізі

Команда Юрія Процюка впевнено утримує лідерство у чемпіонаті України.

329144311 1268797683701450 5095893951881784205 n scaled

«Франківчанки» гостювали у Рівному, де відбувся черговий бабл регулярного чемпіонату. У першій зустрічі наші дівчата зіграли проти одного з претендентів на нагороди сезону – «Рівне-ОШВСМ», розповідає ПІК.

Вже за підсумком першої чверті мала двозначну перевагу, яку нарощувала з кожною наступною десятихвилинкою. У підсумку – впевнена перемога гостей з рахунком 68:37. Кращою гравчинею матчу стала Оксана Моллова, яка оформила дабл-дабл з 22 очок та 10 підбирань. Також відзначимо Кристину Філевич з 15 очками та Вероніку Космач, яка записала до свого активу 15 очок.

329033611 3716756988551084 8598054366896757329 n scaled

На наступний день «Франківськ-Прикарпаття» розгромив суперниць з Вінниці – команду «МСДЮСШОР-Блискавками». Підсумковий рахунок склав 149:37. Цей поєдинок вже увійшов до історії вітчизняних змагань, як гра, в якій було зафіксовано найбільшу різницю у Жіночій Суперлізі – 112 очок.

Окрім того, дівчата з Івано-Франківська ще й встановили одразу два рекорди нинішнього сезону: за набраними очками однієї з команд в одній грі – 149 та за найбільшою кількість очок обох команд в грі – 186.

Найбільше очок у складі переможниць здобула Богдана Лапхан, яка за 17 хвилин на майданчику здобула 28 очок. На одне меньше в активі Ольги Алексейчик – 27. Загалом одразу вісім франківчанок здобули 10 і більше очок. Таким чином, «Франківськ-Прикарпаття» продовжив свою переможу серію у чемпіонаті, яка наразі налічує вже 11 матчів.