Прикарпатські спортсмени здобули перемогу на Чемпіонаті Європи з таеквон-до

Змагання відбувалися в італійському місті Лідо-ді-Єзоло.

342988102 263256449461613 3692413867762916719 n scaled

Прикарпатські спортсмени здобули перемогу на Чемпіонаті Європи з таеквон-до І.Т.Ф.

Про це інформує Івано-Франківська ОДА, пише ПІК.

Спортсменка Каріна Ткачук виграла у спортсменки з Греції, отримала перемогу над представницею Естонії та вийшла у фінал з найкращим результатом у своїй групі.

Фінал відбувся за участю двох представниць України. У третьому раунді Каріна з перевагою 4:0 завоювала золото та стала дворазовою Чемпіонкою Європи.

Дзвенислава Токарева отримала “золото” і стала дворазовою Чемпіонкою Європи, у спарингу категорії жінки 35-44 здобула “бронзу”.

“Дебютною поїздкою була і для Андрія Пацагана у віковій категорії 11-13 років (понад 60 кг). Він провів чудовий поєдинок, поступився спортсмену з Латвії. У загальному підсумку Національна збірна України завоювала друге загальнокомандне місце серед 31 країни”, – йдеться у повідомленні.