ФУТБОЛ. Кубкові чвертьфінали: трилер в Калуші, розгром у Верхні, переможний гол Кордоби

26 квітня відбулися поєдинки 1/4 фіналу Кубка Івано-Франківської області з футболу.

343741425 773406260854267 1246876587447162161 n scaled

Кубковий чвертьфінал подарував шанувальникам футболу цікаві протистояння. Зокрема, “Нафтовик” в доданий арбітром до другого екстра-тайму (!) час зумів в гостях дотиснути калуську “Гарду” – 1:0.

У матчі представників Першості області “Олімп” вдома розібрався з ФК “Снятин”, а “Ураган” в гостях мінімально обіграв коломийське “Покуття” – 2:1. Нарешті “Благо-Юність” покуражилась у матчі проти кутських “Карпат” – 7:1.

Футбол. Кубок Івано-Франківської області. ¼ фіналу. 26 квітня (середа)

• «Олімп» – ФК «Снятин» – 3:0 (Голи: Матійчук 33; Хопта 59; Вацеба 63)
  • МФК «Покуття» – «Ураган» – 1:2 (Гол: Нападюк 47 – Кушецький 33; Кордоба 79)
  • «Гарда» – «Нафтовик» – 0:1 (Гол: Христонько 120+2)
  • «Благо-Юність» – «Карпати» (Кути) – 7:1 (Голи: Зубар 27, 28, Гусак 28; Микуляк 34; Шевченко 50, 75; Бичків 54 – Безслюбняк 67).

Дата жеребкування буде відома згодом, а матчі півфінальної стадії відбудуться 31-го травня та 14-го червня.