Івано-Франківськ

Франківки у складі збірної України 3х3 пробилися у чвертьфінал Світової серії (ВІДЕО)

Українки створили сенсацію на старті жіночої Світової серії в Астарі.

Znimok ekrana 2023 05 20 120417 1 scaled

Наша команда у складі Кристини Філевич, Оксани Моллової, Вероніки Космач та Міріам Уро-Ніле дебютувала на змаганнях матчем проти першої сіяної Німеччини, обігравши її 15:14.

Зробивши ставку на надійну гру в захисті, наша команда витримала стартовий тиск суперника і далі вийшла вперед, максимально виграючи 3 очки – 12:9. Німеччина зрівняла рахунок, але влучання Філевич за 9 секунд до кінця стало переможним.

Жіноча Світова ліга 3х3. Група А
Збірна Україна — Збірна Німеччина – 15:14
Україна: Філевич (3), Космач (0), Моллова (4), Уро-Ніле (8+5 підбирань)

В останньому матчі в групі Україна та Єгипет розіграли перше місце в групі. Наша команда впевнено почала матч, повівши 5:0, але Єгипет зумів відігратись і навіть вийшов вперед 11:9. Втім, кінцівку матчу знову краще провели наші дівчата, які виграли 20:12.

Таким чином, Україна вийшла у плей-оф з першого місця в групі. Чвертьфінал відбудеться завтра, 21 травня. Суперником збірної України буде друга команда групи С – китайська команда Юанда, збірна Польши або збірна Азербайджану.