Івано-Франківськ

Чи вигідно українцям скуповувати долари: пояснення експерта і прогноз щодо курсу

Курс долара (готівковий) в Україні наразі достатньо стабільний, тому жодних значних змін до кінця травня-початку червня не прогнозується. 

Чи вигідно українцям скуповувати долари: пояснення експерта і прогноз щодо курсу

При цьому українцям не радять зараз скуповувати валюту, якщо це робиться з надією на те, що в подальшому курс девальвуватиме. Проте цей варіант підійде громадянам, у яких є великий запас готівки. Про це розповів у коментарі OBOZREVATEL фахівець аналітичного центру “Об’єднана Україна” Олексій Кущ, пише ПІК.

“Прогноз достатньо простий. Валюта буде більш-менше стабільною. Справа в тому, що курс гривні зараз залежить від динаміки міжнародної фінансової допомоги, яку наразі надають дуже стабільно. “Зернова ініціатива” продовжилась, тобто експортний виторг за зерно надходитиме в Україну. Особливих якихось рухів у той чи інший бік очікувати не варто”, – сказав аналітик.

Кущ зазначив, що це питання досить дискусійне. За його словами, можна скуповувати валюту, якщо є великий готівковий запас гривні, але купувати з розрахунку, що курс різко девальвуватиме, не варто.

Читайте також у ПІК:

Приєднуйтесь до нас  у Facebook,Instagram,Youtube та  Telegram

Читайте нас у тг
Новини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020 Всі права захищено