Франківський КФВ переміг у Студентській баскетбольній ліги України

В Івано-Франківську завершилась фінальна частина чоловічої Студентської ліги.

AT8A4536 scaled

У вирішальному матчі Фіналу восьми зійшлись Львівська Політехніка та НУФВСУ-КФВ Івано-Франківськ. В складі обох команд було достатньо представників Суперліги, а керували командами Ярослав Зубрицький та Євген Мурзін.

В рівній першій чверті лідер змінювався шість разів, та все ж Львівська Політехніка виграла десятихвилинку 20:17, а в другій розвила свій успіх, маючи +11 до великої перерви.

Господарі майданчика в другій половині намагались скоротити відставання і повернути інтригу до матчу і це їм вдалось в середині четвертої чверті. За 2 хвилини до кінця Львівська Політехніка вигравала всього 1 очко, але не набрала за цей жодного очка, тоді як баскетболісти НУФВСУ-КФВ набрали 7 очок і виграли 73:67.

Найрезультативнішим у переможців став Степан Лесик, який оформив дабл-дабл з 25 очок та 11 підбирань. У львів’ян Данило Кич записав на свій рахунок 21 очко.

Студентська ліга. Чоловіки. Фінал
28 травня. Манеж КФВ, Івано-Франківськ
Львівська Політехніка (Львів) – НУФВСУ-КФВ (Івано-Франківськ) 67:73 (20:17, 24:16, 15:16, 8:24)

• У “Франківську”: Лесик (25 + 11 підбирань + 4 перехвати), Аврахов (12 + 4 перехоплення), Дроздов (10 + 5 підбирань), Лонюк (10 + 7 підбирань + 7 передач), Музиченко (12), М. Тимофійчук (4), А. Тимофійчук (0).