Команда Івано-Франківщини перемогла у фінальному поєдинку Гімназіади України (ФОТО)

Впродовж 22-26 травня 2023 року в Івано-Франківську провели V Гімназіаду України з футболу серед команд юнаків.

347585057 559968159629387 1288137493985747155 n scaled

За звання найкращих  у фіналі V літньої Гімназіади України з футболу серед команд  юнаків  змагалися  команди-переможці зональних змагань  з Волинської, Івано-Франківської, Житомирської, Львівської, Луганської, Київської, Миколаївської, Полтавської областей та  м. Києва.

Про це інформує Департамент освіти і науки Івано-Франківської ОДА, передає ПІК.

347377208 205087231943193 1092833316379184723 n scaled

У фінальному поєдинку Гімназіади України перемогла команда Івано-Франківської області. Друге місце посіла команда Львівської області, третє –    м. Києва.

“Гравці Прикарпаття  братимуть участь у Чемпіонаті світу з футболу серед учнів (ISFU18 World School Football Сhampionship), який проходитиме з 22 по 31 липня 2023 року  в Марокко, та представляти Україну на міжнародній арені”, – йдеться у повідомленні.