Івано-Франківськ

Прикарпатський спортсмен здобув нагороду на чемпіонаті світу зі стрільби кульової (ФОТО)

Бронзову нагороду завоював прикарпатець Денис Мартиненко.

362300117 316040677427477 5328864954652094071 n scaled

На чемпіонаті світу зі стрільби кульової серед юніорів, що триває у Південній Кореї, прикарпатець Денис Мартиненко в особистому заліку завоював бронзову нагороду. Він показав третій результат у стрільбі з пневматичної гвинтівки по рухомій мішені на дистанції 10 м, пише ПІК.

“Варто зазначити, що у змаганнях беруть участь понад 550 атлетів з 44-х країн. Тренується наш спортсмен під керівництвом Ярослава Коваля та Ігоря Железнякова”, – повідомила голова Івано-Франківської ОВА.

Додамо, що прикарпатські спортсмени успішно виступили й на чемпіонаті України з класичної гри в шахи серед юнаків та дівчат до 20-ти років.  Перше місце у Богдана Лозинського. «Срібло» виграла Людмила Іваницька.