Івано-Франківськ

Велосипедні шоломи: поради для вибору та приклади моделей

Не забувайте, що безпека - це завжди на першому місці, тож оберіть велосипедний шолом із дбайливістю та уважністю.

u files store 31 123201 scaled

Велосипед – це не лише засіб руху, але й здоровий спосіб проведення часу, а також активна форма розваги. Однак, пам’ятайте, що безпека на дорозі завжди на першому місці. Один з обов’язкових аксесуарів для безпечної поїздки – це велосипедний шолом. Вибір правильного шолома може врятувати ваше життя, тому давайте розглянемо кілька корисних порад щодо вибору та підбору відповідного шолома.

Розмір шолома.

Перш ніж обирати шолом, виміряйте обхват вашої голови. Зазвичай розмір шолома вказаний у сантиметрах. Точно виміряний розмір дозволить вам знайти шолом, який ідеально підходить.

Сертифікація.

Переконайтеся, що шолом має відповідні сертифікати безпеки, такі як CE, CPSC або інші відомі стандарти. Це гарантує, що він відповідає всім необхідним вимогам.

Вентиляція.

Зверніть увагу на систему вентиляції шолома. Відмінна вентиляція допоможе уникнути перегріву голови під час їзди в спекотну погоду.

Зручність.

Проведіть час, спробувавши різні моделі. Вам необхідно відчувати комфорт і надійність шолому. Регульовані ремені та подушки в середині можуть бути вельми корисними для налаштування під ваші потреби.

Дизайн та видимість.

Оберіть яскравий чи видимий дизайн для покращення видимості на дорозі. Якщо вас бачать краще, то це збільшує вашу безпеку.

Тепер, коли ви вже знаєте, на що звертати увагу при виборі велосипедного шолому, давайте розглянемо кілька прикладів моделей, які відповідають вищезазначеним критеріям:

Giro Syntax MIPS.

Цей шолом об’єднує в собі безпеку та комфорт. Він оснащений технологією MIPS, яка додає захист від ударів під кутом.

Bell Stratus MIPS.

Шолом з відмінною вентиляцією та легкою конструкцією. Він також має технологію MIPS для підвищення безпеки.

Specialized Chamonix.

Бюджетний варіант із надійними характеристиками. Він є комфортним та надійним шоломом для початківців та досвідчених велосипедистів.

Не забувайте, що безпека – це завжди на першому місці, тож оберіть велосипедний шолом із дбайливістю та уважністю. Щоб знайти інші моделі та порівняти їх характеристики, завітайте на сайт Velogo.com.ua. Тут ви знайдете широкий вибір велосипедних шоломів для будь-яких потреб та бюджету. Сайт Velogo.com.ua пропонує широкий вибір велосипедних шоломів, які відповідають різним потребам і смакам велосипедистів. Завдяки правильному вибору шолому, ви можете насолоджуватися своєю поїздкою на велосипеді з впевненістю та безпекою.

ПАРТНЕРСЬКИЙ МАТЕРІАЛ

Читайте нас у тг
Новини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020 Всі права захищено