У Калуші на благодійному футбольному турнірі зібрали понад 55 тисяч гривень для ЗСУ (ФОТО)

Беззаперечну перемогу у турнірі здобула команда "Гата" з Калуша.

404353238 371864705365036 7132297734309756518 n scaled

У Калуші відбувся одноденний благодійний футбольний турнір на підтримку ЗСУ, на якому зібрали 55 600 грн, їх передадуть на потреби наших воїнів, пише ПІК.
“16 команд (з них 9 із Калуської громади) зустрілися в стінах ДЮСШ «Сокіл», щоб позмагатися за кубок переможців та цим самим неабияк підтримати наших Захисників. Ця спортивна подія організована Калуською районною асоціацією футболу та проходила за підтримки Калуської міської ради”, – повідомив міський голова Андрій Найда.
402059317 371864508698389 7229704650940761150 n scaled
Беззаперечну перемогу здобула команда “Гата” (Калуш). Другими стали рожнятівські “Горгани”. Третю сходинку п’єдесталу посіли футболісти МФК (Калуш). Переможці нагороджені кубком та медалями.