У Калуші відбувся одноденний благодійний футбольний турнір на підтримку ЗСУ, на якому зібрали 55 600 грн, їх передадуть на потреби наших воїнів, пише ПІК.
“16 команд (з них 9 із Калуської громади) зустрілися в стінах ДЮСШ «Сокіл», щоб позмагатися за кубок переможців та цим самим неабияк підтримати наших Захисників. Ця спортивна подія організована Калуською районною асоціацією футболу та проходила за підтримки Калуської міської ради”, – повідомив міський голова Андрій Найда.
![У Калуші на благодійному футбольному турнірі зібрали понад 55 тисяч гривень для ЗСУ (ФОТО) 2 402059317 371864508698389 7229704650940761150 n scaled](https://pik.net.ua/wp-content/uploads/2023/11/402059317_371864508698389_7229704650940761150_n-scaled.jpg)
Беззаперечну перемогу здобула команда “Гата” (Калуш). Другими стали рожнятівські “Горгани”. Третю сходинку п’єдесталу посіли футболісти МФК (Калуш). Переможці нагороджені кубком та медалями.
![У Калуші на благодійному футбольному турнірі зібрали понад 55 тисяч гривень для ЗСУ (ФОТО) 3 402076342 371864678698372 3299384960210730359 n scaled](https://pik.net.ua/wp-content/uploads/2023/11/402076342_371864678698372_3299384960210730359_n-scaled.jpg)
Читайте також: