Івано-Франківськ

Вісім місяців ремонтів дають результати, планових відключень немає, – Шмигаль

Енергосистема України проходить черговий тест на міцність.

thumb 211034 820 360 0 0 auto scaled

У ці дні українська енергосистема проходить черговий тест на міцність. Після останньої масованої дронової атаки та під час стихійного лиха відсутні планові вимкнення споживачів.

Для цього Уряд 28 листопада затвердив концепцію програми модернізації державних і комунальних підприємств-виробників теплової енергії, повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, пише ПІК.

«Ідеться про капітальний ремонт, стовідсотковий облік, підвищення ефективності та надійності, створення умов для залучення інвестицій. Очікуємо, що до 2030 року буде відремонтовано 3 тис. км тепломережі, встановлено 35 тис. індивідуальних теплових пунктів, втрати теплоенергії знизяться до 11%», — сказав Прем’єр-міністр.

За словами Дениса Шмигаль, за  8 місяців активної ремонтної кампанії дають свої результати.

«Окрема вдячність енергетикам і комунальникам. Навіть під час негоди вони ремонтують мережі й за добу повернули світло в домівки майже 300 тисяч українських родин», — зазначив очільник Уряду.

За даними Міністерства енергетики, генерація покриває потреби. Україна може залучати допомогу від ЄС, ситуація залишається контрольованою.

«І все ж ми готуємося до усіх сценаріїв розвитку подій. В плановому порядку розгортаємо пункти незламності. Зараз їх близько 12 тис., ще 1,5 тис. будуть відкриті в разі потреби. Триває відновлення енергетики. Наповнюється Фонд енергетичної підтримки України. Разом із анонсованими внесками він вже складає орієнтовно 300 млн євро», — повідомив Денис Шмигаль.

Читайте також:

Читайте нас у тг
Новини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено