Івано-Франківськ

На Прикарпатті теща підпалила будинок зятя: що між ними трапилося

Жінка залишила записку: "Або ти миришся, або спалю хату".

630 360 1626870046 709

В Івано-Франківській області до 3 років іспитового терміну засудили жінку, яка навмисно підпалила будинок колишнього зятя та втекла. У дверях вона залишила записку з вимогою повернутись до її доньки.

За даними Городенківського районного суду, інцидент стався 12 серпня 2023 року, пише ПІК з посиланням на ТСН.

Жінка після вживання алкоголю прийшла у двір колишнього зятя. Вона побачила відчинене вікно та підпалила штору, через що у будинку почалась пожежа. Жінка завдала потерпілому шкоди на 58 тис. грн.

На суді жінка провину визнала та розкаялась. Вона пояснила, що потерпілий раніше проживав із її донькою, а підпал вона влаштувала, щоб помститись йому. Підозрювана пообіцяла відшкодувати збитки.

“Потерпілий розповів, що будинок, в якому він проживав, належить його брату. Підозрювану він знав, оскільки раніше жив у незареєстрованому шлюбі із її донькою, проте через конфлікти з тещею, покинув родину. Під час пожежі у дверях будинку він виявив записку із текстом: “Або ти миришся, або спалю хату”. Він просив суд суворо жінку не карати”, – йдеться у повідомленні.

Брат потерпілого підтвердив свідчення чоловіка, зауваживши, що збитки їм і досі не відшкодували. Суд визнав жінку винною та засудив до трьох років іспитового терміну.

Читайте також:

Читайте нас у тг
Новини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020 Всі права захищено