Івано-Франківськ

Підступне кохання: жителька Тернопільщини втратила 86 тисяч гривень через нареченого з Америки

Про те, що стала жертвою шахрая вона зрозуміла через місяць, коли втратила все.

Znimok ekrana 2024 02 08 134113
Віртуальне знайомство та спілкування у соцмережах із потенційним нареченим з Америки завершилося для 51-річної жінки розчаруванням та втратою грошей.

Про це пише ПІК з посиланням на поліцію Івано-Франківщини. 

За словами потерпілої, вона ще на початку січня в соцмережах познайомилася із чоловіком, який представився “Johnson Alexandre”. Він розповів, що уродженець США й проходить військову службу за контрактом.

“Згодом співрозмовник на деякий час зник, а коли вийшов на зв’язок то розповів, що був у Сирії, потрапив під обстріли та проходить реабілітацію. Чоловік зізнався подрузі в коханні й сказав, що хоче приїхати до неї. Проте перед цим мусить передати їй свої заощадження та цінні речі. Усе повинен привезти кур’єр з організації міжнародних перевезень, – йдеться у повдіомленні поліції.

За деякий час до жінки зателефонував невідомий і розповів, що на кордоні із посилкою виникли проблеми. Вона цінна, а тому потрібно сплатити митні податки.

Жінка перекинула на невідомий рахунок спочатку 26 тисяч гривень, а наступного дня ще 60 тисяч. Коли кур’єр сказав, що цього недостатньо, то жителька Тернопільщини запідозрила аферу й звернулася за допомогою до поліції.

Читайте також: 

Читайте нас у тг
Новини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020 Всі права захищено