Івано-Франківськ

Справа Гринкевичів: у ДБР озвучили нові подробиці

Зокрема, ініційоване питання про накладення арешту на нерухоме майно нареченої сина львівського бізнесмена та ще одного співучасника.

594115d49cfa65d3983b5a48df0d1f6b 1

На нерухоме майно та транспортні засоби львівського бізнесмена Ігоря Гринкевича, членів його родини, а також двох співучасників накладено арешт.

Про це повідомили у Державному бюро розслідувань.

Як вже повідомлялося, 18 січня п’ятьом особам оголосили підозри у створенні та участі у злочинній організації та у заволодінні чужим майном шляхом зловживання довірою (шахрайство), вчиненому в умовах воєнного стану, в особливо великих розмірах, злочинною організацією (ч. 5 ст. 190, ч. 1,2 ст. 255 КК України).

“Злочинні дії було кваліфіковано як шахрайство, адже вони зорганізувалися з метою заволодіння чужим майном (коштами) через укладення низкою підконтрольних контрагентів із Міністерством оборони договорів щодо закупівлі товарів, зокрема одягу для військових. У результаті була поставлена продукція неналежної якості, що не могла використовуватись за призначенням, що за кваліфікацією є обманом та зловживанням довірою”, – йдеться у повідомленні.

Наразі ДБР продовжує вживати усіх необхідних процесуальних заходів та документують всі незаконні дії членів злочинної організації.

“Наразі у кримінальному провадженні накладено арешт на нерухоме майно та транспортні засоби львівського бізнесмена, членів його родини – дружини, сина та тещі, двох його співучасників та підконтрольних їм товариств. Також ініційовано питання про накладення арешту на нерухоме майно нареченої сина львівського бізнесмена та ще одного співучасника“, – наголосили в ДБР.

Читайте також: 

Читайте нас у тг
Новини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено