ФУТБОЛ. “Прикарпаття-ЗСУ” вдома сильніше за “Полтаву” (ВІДЕО)

Івано-франківська команда здобула другу поспіль перемогу - цього разу домашню, над "Полтавою".

5618188327303661409

На 10-й хвилині Андрій Хома нарешті перервав свою безгольову серію, у падінні головою пробивши у дальній кут – 1:0. Це вже 13-й гол кращого бомбардира Першої ліги.

Після пропущеного м’яча гості активізувалися і на 32-й хвилині таки зуміли зрівняти рахунок – після двох заблокованих ударів Одарюк пробив повз голкіпера – 1:1.

У другому таймі спрацювали заміни господарів: Олег Кос забив у порожній кут воріт після класної передачі від Цюцюри – 2:1. А на 66-й хвилині відзначився вже сам капітан “Прикарпаття” – Шинкаренко подав, а Василь Цюцюра головою пробив у ближній кут – 3:1.

Перша ліга. Група “Чемпіонська”. 5 тур
МФК ПрикарпаттяСК “Полтава – 3:1
Голи: Хома (10), Кос (58), Цюцюра (65) – Одарюк (32)
19 квітня 2024 року, 12:00. Івано-Франківськ, стадіон “Рух”. +8 С. Арбітр: О.Когут (Тернопіль).
  • Прикарпаття: Кучерук – Швець, Болденков, Француз, Радульський (Шинкаренко, 64), Романов (Бучакчийський, 46), Соловйов (Геник, 82), Цюцюра (Рудюк, 72), Сьомка, Барчук (Кос, 46), Хома. Запасні: Бобинець, Титов, Стаднік, Беспалько, Попчук, Демків, Тітаєвський.
  • Полтава: Варцаба – Пось (Марусич, 53), Опанасенко, Ходуля, Коцюмака, Даниленко (Савенков, 67), Копитов, Одарюк, Щербак, Перебора (Стрельцов, 67), Вівдич. Запасні: Тельнов, Васецький, Плахтир, Клименко, Шаповалов.

Набравши 33 очки, івано-франківці піднялися на сьому позицію, принаймні до суботніх матчів чемпіонської групи.