Івано-Франківськ

Величезна проблема: Буданов сказав, що треба зробити з Telegram в Україні

На його думку, анонімних користувачів треба "змусити зареєструватися".

Величезна проблема: Буданов сказав, що треба зробити з Telegram в Україні

Месенджер Telegram є величезною проблемою для України. Треба на законодавчому рівні впорядкувати його діяльність. Про це сказав у інтерв’ю ВВС начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов, пише ПІК.

За його словами, розв’язанням проблеми могла б стати реєстрація Telegram-каналів для розуміння того, хто стоїть за певним медіаресурсом.

“Нема питання впливу чи тиску – питання ж не в цьому. Якщо ти хочеш доводити свою позицію 0 а вона може комусь не подобатись і це нормально в демократичному суспільстві – неси відповідальність. Чого ти боїшся сказати, хто ти?”, – вважає Буданов.

Водночас керівник ГУР зауважив, що блокування Telegram або ж закриття анонімних каналів проблему лише тимчасово.

Розвідник зазначив, що сам користується Telegram лише для того, “щоб дивитися, здебільшого, як російський соціум сприймає ті чи інші події”. Відповідаючи на запитання про те, чи можна розвідникам мати Telegram або інші соцмережі, Буданов підкреслив, що це заборонено.

“Як керівник – у мене просто доступ до всіх світових медіа і ресурсів є. Тому я продивляюсь, щоб дивитись на результати тих чи інших наших операцій. Або резонансних подій, які, на наш погляд, мають чи будуть мати якийсь вплив”, – додав він.

Читайте також у ПІК:

Читайте нас у тг
Новини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020 Всі права захищено