Івано-Франківськ

В Україні стартував сезон черешні: які ціни

Сезон української черешні цього року розпочався майже на три тижні раніше. Це сталося завдяки сприятливим погодним умовам, які зумовили швидше дозрівання

230b1bf26e4c41a5bb57dea4f36fd4b5

Сезон української черешні цього року розпочався майже на три тижні раніше. Це сталося завдяки сприятливим погодним умовам, які зумовили швидше дозрівання врожаю, передає Agroportal.

Вона пояснила, що цьогорічний старт продажів української черешні значно відрізняється від дати початку сезону минулого року, яка припадала на 30 травня.

“Сприятливі погодні умови зумовили швидше дозрівання врожаю. Оскільки на ринку вже присутні чималі партії ягоди, ціна відчутно знизилась порівняно з минулим роком. Сьогодні вітчизняна черешня коштує на 16% дешевше, ніж на старті продажів минулого року”, – цитує її слова пресслужба ринку.

Зазначається, що вартість закарпатської ягоди на ринку складає сьогодні 75-120 грн/кг.

Наразі український ринок поволі отримує партії ранніх черешень в очікуваннях майбутніх постачань, які можуть включати високоякісні вітчизняні черешні. Якщо погодні умови залишаться сприятливими, можна говорити про зниження цін.

Загалом черешневий сезон в Україні сьогодні демонструє суміш переваг раннього старту та регіональні виклики у логістиці, що може призвести до різноманітних сценаріїв ціноутворення та доступності продукції за мірою розвитку сезону”, – підсумувала фахівець.

Читайте нас у тг
Новини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020 Всі права захищено