![На Калущині третій день тривають пошуки 37-річної жінки 1 453145992 799692905686405 8659115232940745552 n scaled](https://pik.net.ua/wp-content/uploads/2024/07/453145992_799692905686405_8659115232940745552_n-scaled.jpg)
На Калущині третій день тривають пошуки 37-річної жінки, мешканки села Кадобна, про це повідомляє Калуське РУ ГУ ДСНС в Івано-Франківській області, пише ПІК.
Зазначається, що жінка 26 липня пішла з дому і до сьогодні її місце знаходження не відоме.
“До пошуків залучені 13 рятувальників, 4 собаки, 10 працівників поліції і місцеве населення. Якщо хтось має якусь інформацію щодо місця знаходження жінки, чи може бачив її, просимо звернутися в Службу порятунку “101””, – йдеться у повідомленні.
![На Калущині третій день тривають пошуки 37-річної жінки 2 453202382 799692865686409 8916967149726633436 n scaled](https://pik.net.ua/wp-content/uploads/2024/07/453202382_799692865686409_8916967149726633436_n-scaled.jpg)
Як повідомляє калуське видання “Вікна”, розшукують 37-річну Тетяну Лень з Кадобної. 26 липня, близько 11 години жінка, одягнута в «тигровий» одяг, вийшла з дому в селі Кадобна на Калущині, й пішла в бік лісу (урочище «Голинське») та не повернулася. Також зазначають, що у дівчини проблеми із здоровʼям.
Читайте також:
- У Франківську виявили трьох людей, які проникли в чужий гараж та проживали там
- Під час спуску з Говерли туристці з Одещини стало погано (ФОТО)