
У вівторок, 23 червня, у Калуші проведуть День без авто. Захід проходить у межах Тижня Днів сталої енергії – 2026 за підтримки програми «Угода мерів-Схід». Про це повідомили у міській раді, пише ПІК.
Мешканців громади закликають хоча б на один день відмовитися від поїздок власним автомобілем та обрати більш екологічні способи пересування — ходити пішки, користуватися велосипедом або громадським транспортом.
Організатори наголошують, що зменшення кількості автомобілів на дорогах допомагає скоротити викиди шкідливих речовин у повітря, знизити рівень шуму в місті та позитивно впливає на здоров’я людей.
“День без авто покликаний нагадати про вплив щоденних звичок на довкілля та привернути увагу до відповідального використання транспорту”, – повідомили у міській раді.
Мешканців Калуської громади запрошують долучитися до акції та підтримати ідею більш екологічного й комфортного міського простору.
Читайте в ПІК:
У Калуші оновили офтальмологічні кабінети: вартість проєкту – 9 млн грн
У Калуші встановили унікальний підйомник та відкрили одну з двох тифлоікон в Україні
Доля «Карпатнафтохіму» і безпека Калуша: чому нічого не вирішують (ВІДЕО)
Оперативні новини у TELEGRAM