Штрафи за перевищення швидкості в Україні можуть зрости вдвічі

Нещодавня ДТП у Києві стала однією з причин.
Штрафи за перевищення швидкості в Україні можуть зрости вдвічі

В Україні можуть значно підвищити штрафи за перевищення швидкості. Відповідний законопроєкт готують у Верховній Раді спільно з МВС та Нацполіцією. Про це повідомила народна депутатка Ольга Василевська-Смаглюк, пише ПІК.

Зараз за перевищення швидкості більш ніж на 20 км/год водії сплачують 340 гривень штрафу, а більш ніж на 50 км/год — 1700 гривень.

Нові штрафи пропонують встановити такими:

  • понад 20 км/год — 680 грн;
  • понад 40 км/год — 2040 грн;
  • понад 60 км/год — 2720 грн;
  • понад 80 км/год — 3400 грн.

Також водіїв, які п’ять і більше разів за рік перевищуватимуть швидкість, можуть штрафувати на 17 тисяч гривень.

Ініціативу щодо посилення відповідальності обговорюють після смертельної аварії в Києві, яка сталася 5 червня. Тоді водій Mercedes на великій швидкості в’їхав у підземний перехід. Унаслідок ДТП загинули четверо людей, ще троє отримали травми.

За даними правоохоронців, водій раніше неодноразово порушував правила дорожнього руху та перевищував швидкість. Крім підвищення штрафів, уряд планує збільшити кількість камер автоматичної фіксації порушень на дорогах — із 377 до понад 410.

Читайте в ПІК:

Уряд анонсував посилення відповідальності за перевищення швидкості

На двох вулицях Франківська водії порушують правила майже щодня (ФОТО)

Знищений міст у Криму, ДТП у Голині, атака на Кривий Ріг: коротко новини за 23 червня (ВІДЕО)

Оперативні новини у TELEGRAM






Коментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020-2025 Всі права захищено