Люди Прикарпаття: історії, що надихають – це авторський відеопроєкт ПІК (Прикарпатської інформаційної корпорації), в якому ми знайомимо наших читачів з талановитими, сміливими, успішними людьми, які мають свою унікальну історію і готові нею поділитися з іншими.
Гуцульщина – батьківщина сиру. А фігурки з солоного сиру – візитівка Гуцульщини. За особливою давньою технологією саме на Косівщині із солоного сиру виготовляють коників, або ж інші фігурки.
Майстрині із села Шепіт, що на Косівщині, розповіли, як у їхньому житті з’явився сирний коник та що він для них означає:
Примітка: створено та підтримано за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках Програми транскордонного співробітництва європейського інструменту сусідства Польща-Білорусь-Україна 2014-2020. Назва проєкту – «Фестиваль – стала ініціатива та ефективний інструмент промоції історичної та культурної спадщини у прикордонних регіонах України та Польщі». За зміст несе відповідальність лише ГО «Прикарпатська інформаційна корпорація» і він не відображає позиції Європейського Союзу.
Детальніше про фестиваль читайте у групі “Смак з Косова”.
Читайте також:
- Косів-Соліна: делегація з Прикарпаття представила сирного коника в Польщі як культурну спадщину
- Майстриня з Косівщини провела майстер-клас з виготовлення сирного коника у Польщі (ФОТО)
- Смачна подорож: у Косові відбулася міжнародна зустріч (ВІДЕО)
- Сирними кониками й гуцульськими традиціями: як у селі Шепіт польську делегацію приймали (ФОТОРЕПОРТАЖ)
- На Косівщині поляків навчали робити сирних коників (ФОТО)
Приєднуйтесь до нас у Facebook, Instagram,Youtube та Telegram