На Франківщині оселився 88-річний пенсіонер з Донеччини, який навесні цього року самотужки вийшов з окупованої території. Чоловік не хотів отримувати російське громадянство, тому змушений був покинути село Очеретине. Про це повідомляє Івано-Франківська ОВА, пише ПІК.
“Усю ніч пан Іван ішов до якого-небудь переїзду. Так як були обстріли, то він був змушений їх перечекати. А потім пішов далі. Волонтери зустріли дідуся на підконтрольній Україні території та допомогли дістатися до Покровська. Опісля Івана Яковича евакуювали до тимчасового притулку в Дніпрі. Але весь час казав, що дуже хоче переїхати на Франківщину”, – йдеться у повідомленні.
Днями Івана Яковича прийняли на Прикарпатті та влаштували в одному із закладів соціального захисту, де для нього створено усі належні умови для проживання, передбачено якісне харчування. А тепер Іван Якович проходить реабілітацію, щоби відновитись після пережитого.
![На Франківщині поселився 88-річний пенсіонер з Донеччини, який йшов пішки з окупації (ФОТО) 2 453403201 520669603631249 7112348555279194744 n scaled](https://pik.net.ua/wp-content/uploads/2024/08/453403201_520669603631249_7112348555279194744_n-scaled.jpg)
![На Франківщині поселився 88-річний пенсіонер з Донеччини, який йшов пішки з окупації (ФОТО) 3 453437534 520669663631243 1522229389351900817 n scaled](https://pik.net.ua/wp-content/uploads/2024/08/453437534_520669663631243_1522229389351900817_n-scaled.jpg)
Читайте також у ПІК:
- Що варто знати про жіноче безпліддя: пояснює гінеколог Прикарпатського центру репродукції людини (ВІДЕО)
- Місцями короткочасний дощ: якою буде погода на Франківщині другого серпня
- У російському полоні помер військовий з “Азову”: окупанти про це не повідомили
- На Харківщині рятувальник поїхав гасити пожежу після обстрілу у власний дім