Івано-Франківськ

Калуш отримав сонячні панелі та інвертори зі Швейцарії

У міськраді кажуть, що це ще один крок до енергонезалежності громади.

FB IMG 1752321493757

До Калуша надійшла гуманітарна допомога зі Швейцарії — сонячні панелі та інвертори, які передала швейцарська енергетична компанія BKW. Обладнання планують встановити на двох об’єктах бюджетної сфери, де буде облаштовано сонячні електростанції.

Про це повідомляє мер Калуша Андрій Найда, пише ПІК.

Як зазначають у Калуській міській раді, це вагомий внесок у підвищення енергонезалежності громади. Завдяки новим СЕС вдасться забезпечити безперебійну роботу важливих соціальних установ та скоротити витрати на електроенергію з міського бюджету.

«В умовах війни та постійної загрози енергетичній інфраструктурі України така підтримка є вкрай важливою», — йдеться у повідомленні.

Це вже не перша допомога від компанії BKW. Раніше швейцарське обладнання було передано для Калуської центральної районної лікарні та закладів освіти.

Читайте також:

 

Оперативні новини у TELEGRAM






Коментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020-2025 Всі права захищено