
В ніч на 18 травня російські війська завдали ракетного удару по Дніпро. Під удар потрапив житловий квартал міста, внаслідок чого виникло кілька пожеж та постраждали мирні жителі.
Про це повідомив очільник Дніпропетровська обласна державна адміністрація Олександр Ганжа, пише ПІК.
За його словами, через атаку в одному з будинків були заблоковані люди. На місці одразу почали працювати рятувальники та екстрені служби.
Наразі відомо про дев’ятьох поранених. Серед постраждалих — 10-річний хлопчик. Він та ще четверо дорослих отримали медичну допомогу амбулаторно. Ще чотирьох людей госпіталізували, їхній стан лікарі оцінюють як середньої тяжкості.

Також рятувальники ліквідували пожежу на даху 24-поверхового житлового будинку. Попередньо, у цій багатоповерхівці обійшлося без жертв.
Крім того, у Дніпровському районі внаслідок обстрілу загорівся склад, де зберігалася піротехнічна продукція.
Наразі на місцях ударів тривають аварійно-рятувальні роботи, інформація про наслідки атаки уточнюється.
Читайте в ПІК:
- “Такі удари можуть бути ще більш чисельними”, – Марцінків про ворожі атаки
- Атака на Москву та Крим: СБУ та Сили оборони підтвердили удар
- “Позначення території як начебто своєї”, – Зеленський про нові кроки росії щодо Придністров’я
- За тиждень в Україні внаслідок обстрілів загинули 52 людини, – Зеленський


